Erhan Feridun

  • A+
  • A-

Erhan Feridun

Erhan Feridun şirketimizin kurucusu ve ana danışmanlarından biridir. Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi’nde tamamladıktan sonra 1998’de Arthur Andersen’da uzman danışman olarak Pepsi Cola, Heidelberg Cement, Klöckner, Thyseen and Lundbeck gibi çok uluslu firmalar için çalışmaya başladı.

2002 yılında Heidelberg Cement Group’a yönetici olarak katıldı, askerliğini tamamladıktan sonra 2005 yılında MCT’ye Türkiye ve ortadoğu bölgesinden sorumlu finansal kontrolör olarak girdi.

Şirketteki yöneticiliği dışında, Erhan Türkiye ve ortadoğu bölgesinde aktif olarak “Finans Bilmeyenler İçin Finans”, “İçgörü Bulma Davranış Profili”, “Yönetim Temelleri” ve “Kriz ve Risk Yönetimi” konularında eğitmenlik ve danışmanlık yaptı, ayrıca 3 yıl boyunca “Microsoft İş Ortağı Geliştirme Merkezi” projesini yönetti.

Iş Performansı, Raporlama, Yeniden Yapılandırma ve Yönetim Danışmanlığı ana konularında da danışmanlık yapıyor.

Türkiye’de pofesyonel hizmet veren şirketlere yönetim kurulu danışmanlıkları ve Eylül 2014 yılında kadar MCT’de Uygulama Çözümleri ekibine liderlik yaptı.

Erhan Feridun Yönetim Geliştirme Programı, İş Modelleri ve Süreci Tasarımı ve Denetimi alanlarında uzmandır. İyi derecede Fransızca ve İngilizce bilmektedir.

Top