Gizem Şener

  • A+
  • A-

Gizem Şener

1987 doğumlu Gizem Şener, Saint-Benoit Fransız Lisesi ve Yeditepe Üniversitesi İşletme bölümünden mezun oldu. Öğrenci olmaya duyduğu aşk ile İstanbul Üniversitesi Sosyoloji bölümünde okumaya devam etmektedir. 
Profesyonel iş hayatına 2010 senesinde Borusan Makine ve Güç Sistemleri’nde çalışarak başladı ve 10 sene boyunca kurumsal hayatta Satış ve Pazarlama Yöneticiliği pozisyonlarında görev aldı ve kurumsal hayat serüvenini kendi şirketini kurarak sonlandırdı.  
Çalıştığı seneler boyunca biriktirdiği deneyimine, aldığı eğitimleri ve okuduğu onlarca kitabı da katarak sonunda hayallerinin peşinden gitmeye karar vermiş ve kendini en mutlu hissettiği alanda çalışmalar yapmaya başlamıştır. Bu kararıyla birlikte koçluk için eğitimlere başlamış ve hızla bu alanda yol almıştır. 

Atatürk’e olan hayranlığı ve “Çocuklar geleceğimizin güvencesi, yaşama sevincimizdir. Bugünün çocuğunu, yarının büyüğü olarak yetiştirmek hepimizin insanlık görevidir” sözünü kendisine misyon olarak belirlemiş ve çocuklarımıza bu alanda destek vermeyi yaşam amacı haline getirmiştir. 

Son 2 senedir bireysel olarak Profesyonel Koçluk yapmaktadır. 
Kendisini Moda’da çok sevdiği bebeği, eşi ve köpeğiyle yürüyüş yaparken yakalayabilirsiniz. 

Top