Güneş Ufuk

  • A+
  • A-

Güneş Ufuk

İsviçre’nin St. Gallen Üniversitesi İşletme Bölümünde lisans eğitimini tamamladı. İsviçre’nin çeşitli firmalarının satış ve pazarlama departmanlarında çalıştıktan sonra Türkiye’de Kemer Golf & Country Club’ın kuruluş aşamasında önce satış ve pazarlama yöneticiliği üstlendikten sonra, Superonline ve yine bir Çukurova Grubu şirketi olan YKS’de çeşitli üst yönetim fonksiyonlarında bulundu.

Profesyonel kariyerini Kemer Golf & Country Club’da Genel Müdür olarak sonlandırdıktan sonra danışmanlık hayatına adım atan Ufuk, 6 seneyi aşkın bir zaman dilimini MCT firmasında Yönetici ve Senior Danışman olarak geçirdi.

Nisan 2010 itibarıyla k2 Danışmanlık firmasını kuran Ufuk Türkiye’nin çeşitli firmalarının gelişim ve yönetim konularında Yönetim Danışmanlığı, Eğitmenlik ve Konuşmacılık yapmaktadır.

Garanti Bankası, Akbank, Şekerbank, THY ve bu gibi şirketlerin üst düzey sunumlarının içerik, akış ve görsel tasarımı, konuşmacılık ve sunucu koçluğu dışında son yıllarda özellikle Yapı Kredi Bankası, Evyap, Garanti Bankası, Akbank, THY, Ülker Grubu, Turkcell, Royal Canin, Still Arser, Novartis gibi şirketlerde ve JCI Liderlik Zirvesi, İBB Gençlik Merkezi’nin İkaz 2014 Zirvesi  ve  çeşitli Üniversitelerde “Keynote Konuşmacılığı” yapmaktadır.

k2 Danışmanlık ekibi ile Türkiye’de çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren 100’den fazla öncü kuruluşa hizmet veren Güneş Ufuk özellikle “Satış & Pazarlama” “Liderlik” ve “Strateji” temelli konularda uzmanlaşmıştır.

2 çocuk babası olan Güneş Ufuk’a sabahın kör zamanlarında boğaz sahilinde koşarken veya çay simit keyfi yaparken rastlayabilirsiniz...

Top